KKTC OTELLERİ VİZESİZ KABUL EDİYOR MU?

KKTC OTELLERİ VİZESİZ KABUL EDİYOR MU?

Eğlence, deniz, kum ve güneş arayışında olanlar mükemmel bir tatil geçirmek için Kıbrıs’ı tercih ediyor. Akdeniz bölgesinde bulunan Kıbrıs, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Doğal güzellikler bakımından oldukça zengin olan bu bölgede Türk, Rum ve İngiliz kültüründen izlere rastlayabilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin en gözde tatil rotalarından biri olan Kıbrıs’ta muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Yolculuktan konaklamaya, yeme içmeden eğlenceye kadar her şeyi önceden planlamak istiyorsanız güvenilir seyahat acentelerini tercih edebilirsiniz. Bu acenteler sayesinde haftanın her günü ve günün her saatinde rezervasyonunuzu çevrim içi olarak tamamlamanız mümkündür. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

KKTC Otelleri Nasıl?

Lefkoşa, Magosa ve Girne gibi şehirlerde özgürce dolaşmak isteyenlerin tercihi olan KKTC otelleri balayı çiftlerinin de gözdesidir. Bu adadaki birçok otelde, balayı çiftlerine özel indirimler yapılır. Avantajlı fiyat tekliflerinden yararlanmak için balayı tarihiniz belli olur olmaz rezervasyon yaptırmanız sizin için avantajlı olacaktır.

KKTC Otellerine Pasaportsuz Girme

Eğer TC vatandaşıysanız Kıbrıs otellerine vizesiz ve pasaportsuz girebilirsiniz. Dört mevsim boyunca tercih edebileceğiniz otellerde aynı zamanda casino keyfi de yaşayabilirsiniz. Türkiye’deki ünlü sanatçıların otelinizde konser verdiğini görünce şaşırmayın. Normal şartlar altında binlerce lira vererek dinleyebileceğiniz sanatçıları konaklayacağınız otellerde görebilirsiniz. Yılın tüm stresini üzerinden atmak, gerçekten kusursuz bir tatil yaşamak isteyen herkes, Kıbrıs otellerini tercih ediyor. Siz de tatilinizi Kıbrıs’ta geçirmek istiyorsanız erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, hayalinizdeki tatile uygun fiyatlarla ulaşmak için son dakika fırsatlarından da yararlanmanız mümkündür.