Işıklı Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Işıklı Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Işıklı tabelalar reklam sektörünün vazgeçilmez ürünleri olarak karşımıza çıkmakla beraber hemen hemen her yerde kullanımı mevcut olan ürünlerdir. Detaylı bilgi için ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz. Eğlence sektöründen sağlık sektörüne ofislerin iç ve dış tasarımlarından şehir bilgilendirme tabelalarına kadar her yerde ışıklı tabela sistemleri kullanılabilir. Ağ bağlantı sistemleri ile de geliştirilebilen ışıklı tabela ürünleri üzerindeki bilgiler değiştirilebilir yansıtılan görsellerin bilgisayardan verilen komutlarla farklı sunumu yapılabilir. Bu ürünlerde genellikle 140 derecelik bir görüş açısı mevcuttur. Ürünün konulduğu noktadan direkt olarak görülebilme imkânı bu şekilde sağlanır. Hemen hemen her renkte üretimi gerçekleştirilebilen ve tasarımı yapılabilen LED tabelalarda isteğe bağlı olarak; Beyaz yeşil kırmızı mavi sarı turuncu mor gibi renkler kullanılabilir. Üzüm Reklamı aracılığıyla edineceğiniz ışıklı tabela ürünleriniz uzun ömürlü kullanımı uygun bir şekilde tasarlanacak ve tarafınıza teslim edilecektir. İhtiyacınıza bağlı olarak sektörünüz ve firmanız hangi işi yapıyorsa sizi tanıtan ışıklı tabela ürününü Üzüm Reklam ayrıcalığı ile temin edebilirsiniz.

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Işıklı tabelalar içerisinde kayan yazı ile üretilen tabelalar bulunmaktadır. Sabit görünüme sahip tabelalarda vardır. Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınızda mevsim şartları ve tabelanın kullanılacağı ortamın analizi yapılarak tasarımlarınız gerçekleştirilir üretimden teslime kadar tüm zamanlarda Üzüm Reklam tam zamanlı destekçiniz olacaktır.

Üzüm Reklam aracılığı ile ışıklı tabela ürünlerini yanı sıra;

  • Işıksız tabelalar,
  • Pleksi tabelalar,
  • Paslanmaz tabela ürünleri,
  • Kutu harf tabela ürünleri,
  • Afiş baskı,
  • Araç giydirme,
  • Cam folyo giydirme,
  • Vitrin dizaynı,

Dijital baskı işlemlerini tamamında profesyonel destek alabilirsiniz. Işıklı tabela da dâhil olmak üzere, siz ihtiyacınız olan ürünü belirledikten sonra gerisini Üzüm Reklam ‘a bırakın ve kalitenin ayrıcalığı ile ürünlerinizin tadını çıkarın.