Boru Kesme Makineleri ile Metal Kesme

Boru Kesme Makineleri ile Metal Kesme

Metallerin kenarlarının kesilmesi ve kordon işlemlerinin gerçekleşebilmesi için farklı kalıplarla yapay zeka yardımıyla işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan sistemler, otomasyonun gücü ile atıl durumda olan sac levhaların veya boruların yeniden biçimlendirilmesine olanak saplar. Farklı ebatlarda bulunan kalıplandırma sistemi ile istediğiniz ölçüde yeni bir metal alaşımı biçimine sahip olabilirsiniz.

Boruların Kenar Bölümleri Trimming and Beading Machine ile Kusursuz

Yuvarlat hatlı boruların kenarlarının kesilebilmesi için sarma işleminin yapılarak kesim işlemini gerçekleştiren kordon makinesi, borunun uç bölümünü keserken diğer alanlarına zarar vermez. Borunun gövdesine zarar vermeden, sadece işlemin yapılacağı bölgeye odaklanan trimming and beading machine kesme ve kıvırma işlevlerini bir arada yerine getirir. Kesme ve şekillendirme işlemlerinin otomasyona bağlandığı sistem, en hassas borularda bile etkilidir. Farklı ebatlarda ve yüksek hassasiyet gerektiren ürünlerde sonuçların kusursuz olmasını sağlayan makineler online firmalar gibi markalar tarafından üretilerek tüm dünyaya arz edilir. Makinelerin sorunsuz bir şekilde çalışarak borunun geri kalan bölümlerine zarar vermeden tam olarak istenilen sonuçları alması demektir. İnşaattan otomotive, ziraattan savunma sanayisine kadar birçok alanda kullanılabilen borular, bu sayede uzun ömürlü ve sağlam olur.

Trimming and Beading Machine Gücünü Otomasyondan Alıyor

Otomasyon sistemleri sayesinde sac kesim ve boru kenarı kesim işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan makinelerde her şey otomatik olarak ilerlediği için sisteme girilen rakamlar sayesinde kötü sürprizlere yer kalmıyor. Ürünlerin çatlamadan veya formunun bozulmadan kesim işlemlerinin yapılması, uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılabilen ürünlerin meydana gelmesini sağlıyor. Farklı boyuttaki sac levhaların ve boruların kesim ve şekillendirme işlemlerinin yapıldığı makineler yüksek hız ve performansı birleştirerek ortaya mükemmel sonuçların çıkmasını sağlar.