Boru Delme

Boru Delme

Boru Delik Açma Makineleri

Borulara, kullanım alanlarına göre farklı işlemler uygulanarak, gerekli olan şekil verilmektedir. Otomotiv sanayisinde egzoz susturucusunun içerisinde delikli borular kullanılmaktadır. Bu sayede egzoz susturucusu işlevini tam olarak gerçekleştirebilmektedir. Boru delme işlemi yapılırken özel olarak tasarlanan boru delik açma makineleri kullanılmaktadır. ile yüksek kaliteli üretim ile profesyonel satış ve satış sonrası hizmete sahip olabilirsiniz. Boru delme makineleri, delik çapı ve boru çapına göre özel kalıplar tasarlanarak, üretilmektedirler. Otomatik sisteme sahip bu makineler aracılığıyla, güvenli olarak boruların istenilen yerinde delik açılabilir. Bu sayede iş güvenliği ve işçi sağlığı yüksek standartlara sahip bu makineler ile korunmuş olur.

Doganermak.com İle Son Teknoloji Boru Delme Makineleri

Boru delme makineleri, yüksek kalite standartlarına sahip olarak imal edilmektedirler. Operatör, boruyu taktıktan sonra makinenin kapağını kapatmadığı takdirde makine çalışmaz. Makinenin işlem yapabilmesi için kapağının kapalı olması gerekmektedir. Eğer çalışma esnasında kapağı açılırsa, makine çalışmayı bırakır. Boru delme makinelerinin (pipe bending machine),ilerleme eksenleri ve rotasyonları (boruyu döndürme) servo kontrollüdür. Bu sayede hassas işlem yaparken, kısa sürede kusursuz ürünler elde edilebilmektedir. Boru delme makinelerinin dizaynları, özellikleri ve yazılımları, yapılan işlemin fonksiyonunu arttırmaya yöneliktir. 1997 yılından beri profesyonel olarak makine imalatı ile uğraşan Doganermak.com, boru delme makinelerinin üretimini yapmaktadır. Doganermak.com, boru delme makinesi üretiminde delik çapına göre tasarlanan kalıplar kapsamında müşterilerine 2 tür makine sunmaktadır. Bu makineler delik açma çapına göre şu şekildedir.

  • 32 mm’den 76 mm’ye kadar
  • 76 mm’den 130 mm’ye kadar

Geçmişten bu güne değin araştırmalarının ve deneyimlerinin sonucu olarak kendi tasarladığı makinelerin üretimini yaparak, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Profesyonel yönetim anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile güvenilir bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.